Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Wtorek, 18 czerwca 2019, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli PL EN
JUŻ W SOBOTĘ DNI GMINY KLESZCZEWO. 21:00 KONCERT IRA. ZAPRASZAMY!

100 - LEIE POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO - ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE PRZY TABLICY PAMIĄTKOWEJ

 

 

26 grudnia 2018 r. po mszy św. o godzinie 12:00

 Zapraszamy  rodziny Powstańców i  mieszkańców  naszej Gminy  na spotkanie przy Tablicy Pamiątkowej Powstańcy Wielkopolscy 1918-1919 , na cmentarzu parafialnym w Tulcach .

Z okazji 100 rocznicy wybuchu  zwycięskiego Powstania  oddajmy hołd BOHATEROM  naszej MAŁEJ OJCZYZNY,  spoczywającym na cmentarzach  naszej gminy

Wójt Gminy Bogdan Kemnitz

              Za Zarząd Koła TPPW -  Prezes Koła   Halina  Kowalewska    

    

http://www.powiat-jarocinski.pl/photos/p_16426_1.jpg             

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.