Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Środa, 08 kwietnia 2020, Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany PL EN
Koronawirus – prosimy śledzić na bieżąco informacje

DZIEŃ DOBRY POMYSŁOWY

Na ten ciężki czas, kiedy trzeba nam się mierzyć z zagrożeniem wirusowym, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie przygotował dla dzieci i młodzieży kilka atrakcji w ramach cyklu "Dzień Dobry Pomysłowy". Wszystko w myśl zasady "zostań w domu". W programie znajdują się konkursy fotograficzne i literackie (regulamin do pobrania), a także warsztaty online, które publikowane będą w kolejnych dniach. Ciekawostką jest pierwszy w historii naszej gminy koncert dla dzieci, który odbędzie się na żywo, za pośrednictwem internetu. W sobotę, 21 marca o godzinie 17:00 dla najmłodszych w naszej gminie zagra znany i lubiany Wujek Ogórek. Udział w atrakcjach będzie bezpłatny. Prosimy śledzić profil GOKiS na portalu Facebook - tutaj będą ukazywały się kolejne odsłony nowego cyklu.

https://www.facebook.com/GOKiS.Kleszczewo/

Regulamin i karta zgłoszenia - KONKURS LITERACKI - do pobrania

 

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.