Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Czwartek, 09 grudnia 2021, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława PL EN
Prosimy o składanie, w terminie do 10 grudnia 2021 r., deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najserdeczniejsze  życzenia i podziękowania wszystkim tym, którzy swą codzienną pracą i zaangażowaniem służą sprawie edukacji w naszej Gminie.

Na wstępie składam  życzenia kadrze kierowniczej, pedagogom i pracownikom placówek oświatowych  -  niech  każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na optymalne dla ich przyszłości życiowe wybory.   Mam nadzieję, że praca w oświacie przyniesie Państwu poczucie spełnienia i dostarczy wielu chwil radości.

Szczególnie gorące życzenia składam uczniom i wychowankom gminnych placówek oświatowych – jesteście najważniejszym ogniwem systemu edukacji.   Niech czas spędzany w szkole pozwoli ciągle odkrywać nowe pasje, rozwijać wiedzę i zainteresowania. Życzę, by nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości.

Ważne ogniwo w systemie oświaty stanowią rodzice – życzę Państwu, Rodzicom uczniów  i wychowanków uczęszczających do placówek oświatowych działających na terenie gminy Kleszczewo  zadowolenia i dumy z osiągnięć najważniejszych dla was oraz dla całej naszej społeczności osób. 

Pragnę wyrazić podziękowania wszystkim, którzy działają zawodowo, bądź społecznie na rzecz systemu edukacji, w tym zwłaszcza w radach rodziców oraz organach prowadzących placówek publicznych i niepublicznych w naszej Gminie.

 

      /-/  Bogdan Kemnitz

    Wójt Gminy Kleszczewo

gazeta
pit
ESA czyste powietrze Aglomeracja Poznań GOAP Schronisko Skałowo ZTM Poznań lgd trakt piastow Dofinansowanie ze środków Budźetu Państwa
Fundusze UE
Obywatel
UMWW Poznań
UW Poznań
Powiat Poznań