Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Czwartek, 21 listopada 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy PL EN

PRZYPOMINAMY O REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020 DO PRZEDSZKOLI ORAZ KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ KLESZCZEWO

 

11 lutego rozpocznie się  rekrutacja dzieci  do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych w naszej gminie na rok szkolny 2019/2020.

Poniżej przedstawiamy terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego oraz kryteria brane pod uwagę w w/w postępowaniach :

  1. Zarządzenie w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2019/2020 dla publicznych  przedszkoli oraz pierwszych klas publicznych szkół, dla których organem prowadzącym  jest Gmina Kleszczewo
  2. Uchwała w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kleszczewo na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, ustalenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia
  3. Uchwała w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do pierwszej klasy szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kleszczewo

Więcej informacji na temat rekrutacji można będzie uzyskać w szkołach:

  1. Zespół Szkół w Kleszczewie tel. 61 81 76 011 www.zskleszczewo.pl
  2. Zespół Szkół w Tulcach tel. 61 872 73 21  www.szkolatulce.pl

 

 

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.