STYPENDIA I NAGRODY SPORTOWE WRĘCZONE
11 kleszczewskich zawodników z 5 dyscyplin sportowych otrzymało stypendia i nagrody sportowe. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 26 lutego w Urzędzie Gminy w Kleszczewie. Uczestniczyli w niej także rodzice i członkowie komisji ds. stypendiów i nagród.
Wójt Bogdan Kemnitz podziękował sportowcom za godne reprezentowanie gminy i sportową postawę, a rodzicom za zaangażowanie i wspieranie dzieci w ich sportowej karierze.
W sumie uhonorowanych zostało 11 zawodników: wręczono 6 stypendiów i 10 nagród.
Stypendia sportowe i nagrody otrzymali:
L
|
Zawodnik
|
Osiągnięcia
|
1.
|
Jakub Lamperski
STYPENDIUM
i
NAGRODA
|
- IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Tenisie Stołowym
|
2.
|
Bartosz Bednarek
STYPENDIUM
i
NAGRODA
|
- III miejsca Enea Mistrzostwa Polski Seniorów w kategorii czwórek podwójnych wagi lekkiej
- IV miejsca w Enea Mistrzostwa Polski Seniorów w kategorii dwójek podwójnych wagi lekkiej
- III miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kategorii dwójek podwójnych wagi lekkiej
- III miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kategorii czwórek podwójnych
|
3.
|
Hanna Wawrzyniak
STYPENDIUM
i
NAGRODA
|
- II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona gra pojedyncza
- III miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego gra pojedyncza
- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego gra podwójna
- III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików gra pojedyncza
- II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików gra pojedyncza
|
4.
|
Jakub Siemiński
STYPENDIUM
i
NAGRODA
|
- III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w zapasach w stylu klasycznym
- III miejsce w Pucharze Polski Kadetów
- II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zapasach styl klasyczny
|
5.
|
Joanna Rybak
STYPENDIUM
i
NAGRODA
|
- V miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniora Młodszego w badmintonie
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Badmintonie gra pojedyncza
- I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Badmintonie gra podwójna
- Powołanie do Kadry Wojewódzkiej Juniora Młodszego
|
Nagrody sportowe otrzymali:
Lp.
|
Zawodnik
|
Osiągnięcia
|
1
|
Lena Kasprzak
NAGRODA
|
- Tytuł Wicemistrzyni Wielkopolski Żaczek w tenisie stołowym
- II miejsce w Grand Prix Wielkopolski w Żaczkach
|
2
|
Paulina Wincenciak
NAGRODA
|
- II miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Badmintonie
|
3
|
Matylda Gomulak
NAGRODA
|
- Wygrana w Wielkopolskim Turnieju Grand Prix w kategorii żaczek
|
4
|
Oliwia Flaszak NAGRODA
|
- I miejsce w II Lidze Kobiet PZKosz
- III miejsce U16 kobiet Wielkopolski Związek Koszykarski
- Powołanie do Narodowej Kadry Polski Kobiet 2017/2018
|
5
|
Wiktoria Flaszak NAGRODA
|
- I miejsca w II Lidze Kobiet PZKosz
- VIII miejsce w Finale Mistrzostw Polski U16k
- III miejsce U16 kobiet Wielkopolski Związek Koszykarski
- Powołanie do Narodowej Kadry Polski Kobiet 2017/2018
|
Stypendia sportowe otrzymali:
Lp
|
Zawodnik
|
Osiągnięcia
|
1
|
Dawid Ławniczak
STYPENDIUM
|
- I miejsce w piłce nożnej w Międzynarodowym Turnieju Gniezno CUP
|
IMG_7868
IMG_7870
IMG_7864
Data dodania: 2019-02-27
Data ostatniej aktualizacji: 2019-03-11