Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Piątek, 29 maja 2020, Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji PL EN

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ "MAJÓWKA 2019"

W dniu 12 maja, na Hali Sportowo – Widowiskowej GOKiS w Tulcach odbył się Turniej Piłki Siatkowej „MAJÓWKA 2019”. Wystartowało 7 drużyn z naszej gminy oraz okolic. Zwycięzcą została ekipa Sokołów z Kostrzyna, która w meczu o 1 miejsce pokonała zespół Kohorty, 3 miejsce zdobyli zawodnicy drużyny Hefajstos, zaraz za podium uplasowała się ekipa Spod Jolki. Kolejne miejsca: Teraz Tulce – 5, Spoceni – 6 i Miłośnicy Siatkówki – 7. Mecze stały na wysokim poziomie, nie brakowało emocji. Dziękujemy uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne turnieje.

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.