Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Niedziela, 12 lipca 2020, Imieniny: Brunona, Jana, Wery PL EN
DZISIAJ II TURA WYBORÓW - WYBIERAMY PREZYDENTA POLSKI ! ! ! IDŹMY WSZYSCY NA WYBORY ! ! ! W I TURZE ZAJĘLIŚMY POD WZGLĘDEM FREKWENCJI WYBORCZEJ DRUGIE MIEJSCE W WIELKOPOLSCE WŚRÓD GMIN DO 20 TYSIĘCY MIESZKAŃCÓW - TERAZ POPRAWMY TEN WYNIK ! ! ! GMINA Z TERENU BYŁEGO WOJEWÓDZTWA POZNAŃSKIEGO, KTÓRA OSIĄGNIE NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ W OBECNEJ TURZE WYBORÓW OTRZYMA W NAGRODĘ WÓZ STRAŻACKI ! ! ! ODDAJMY SWÓJ GŁOS W WYBORACH PREZYDENTA POLSKI ! ! ! TWÓJ GŁOS MOŻE TEŻ SPRAWIĆ, ŻE STRAŻACY Z NASZEJ GMINY BĘDĄ MOGLI W AKCJACH RATOWNICZO-GAŚNICZYCH KORZYSTAĆ Z NOWEGO WOZU BOJOWEGO ! ! !

WYBIERZMY PREZYDENTA – WYGRAJMY WÓZ DLA OSP

Frekwencja w pierwszej turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 r.

w gm. Kleszczewo wyniosła 76,55%

Liczba kart ważnych

5 001

Liczba uprawnionych

6 533

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, biorącym udział w wyborach, za oddane głosy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, podczas drugiej tury wyborów, wszystkich uprawnionych mieszkańców gminy.

 

 

         

         Przed nami wybory Prezydenta RP.  Wybory to fundament demokracji i chociaż  nie ma przymusu udziału w głosowaniu, to dla każdego Polaka udział w wyborach powinien być nie tylko prawem, ale także obowiązkiem.

Idźmy na wybory, wesprzyjmy swym głosem kandydata, którego program jest najbliższy naszej wizji Polski. Zróbmy to dla przyszłości swojej i swoich bliskich.

MSWiA gminie do 20 tys. mieszkańców, w której zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza w danym województwie, sfinansuje zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego.  To dodatkowy impuls do pójścia na wybory.  Działamy w podwójnym wymiarze – dla kraju wybieramy Prezydenta, dla swojej gminy walczymy o sprzęt ratujący mienie i życie mieszkańców.  Wartość tej nagrody to kwota do 800.000,00 zł. 

A więc, podwójnie warto !!!

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.