Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Niedziela, 06 grudnia 2020, Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja PL EN

Nie bądź bierny! Stań się aktywnym mieszkańcem naszej gminy!

Wpływaj na to co się u nas dzieje.

Jeśli chcesz by Twój głos został usłyszany, masz pomysły jak rozwinąć gminę, wiesz w jakim miejscu chciałbyś żyć ze swoją rodziną – rozwiąż naszą wstępną ankietę online i dołącz do warsztatów* dla mieszkańców już 15 czerwca 2019 r.! Już 15 czerwca zapraszamy Państwa do udziału w dedykowanych wszystkim mieszkańcom gminy Kleszczewo warsztatach. W Gminie Kleszczewo jest nas co raz więcej, dlatego chcemy, aby każdy z nas miał realny udział w tworzeniu najlepszych warunków do życia i mieszkania na terenie naszej gminy. Warsztaty będą okazją do nawiązania dialogu dotyczącego oczekiwań mieszkańców. Serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki pozwolą nam na sklasyfikowanie trzech grup warsztatowych. Ankieta zajmuje maksymalnie kilka minut i obejmuje podstawowe kwestie określające status mieszkańca gminy Kleszczewo. Po wypełnieniu ankiety, z chętnymi widzimy się 15 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Tulcach.
Liczymy na Was i jesteśmy pewni, że to właściwy czas i miejsce by ruszyć z nowymi aktywnościami i zaangażować się w rozwój miejsca, w którym żyjemy!

*Aby wziąć udział w warsztatach konieczne jest wypełnienie ankiety.

 

https://www.survio.com/survey/d/L5F9Q6X6E6V6N2Z1A

gazeta
pit
Mobis Fundusz dróg samorządowych
lgd trakt piastow
GOAP
Aglomeracja Poznań
PLOT Poznań
Schronisko Skałowo
ZTM Poznań
Obywatel
Fundusze UE
Powiat Poznań
UW Poznań
UMWW Poznań