Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Piątek, 29 maja 2020, Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji PL EN

Nie bądź bierny! Stań się aktywnym mieszkańcem naszej gminy!

Wpływaj na to co się u nas dzieje.

Jeśli chcesz by Twój głos został usłyszany, masz pomysły jak rozwinąć gminę, wiesz w jakim miejscu chciałbyś żyć ze swoją rodziną – rozwiąż naszą wstępną ankietę online i dołącz do warsztatów* dla mieszkańców już 15 czerwca 2019 r.! Już 15 czerwca zapraszamy Państwa do udziału w dedykowanych wszystkim mieszkańcom gminy Kleszczewo warsztatach. W Gminie Kleszczewo jest nas co raz więcej, dlatego chcemy, aby każdy z nas miał realny udział w tworzeniu najlepszych warunków do życia i mieszkania na terenie naszej gminy. Warsztaty będą okazją do nawiązania dialogu dotyczącego oczekiwań mieszkańców. Serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki pozwolą nam na sklasyfikowanie trzech grup warsztatowych. Ankieta zajmuje maksymalnie kilka minut i obejmuje podstawowe kwestie określające status mieszkańca gminy Kleszczewo. Po wypełnieniu ankiety, z chętnymi widzimy się 15 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Tulcach.
Liczymy na Was i jesteśmy pewni, że to właściwy czas i miejsce by ruszyć z nowymi aktywnościami i zaangażować się w rozwój miejsca, w którym żyjemy!

*Aby wziąć udział w warsztatach konieczne jest wypełnienie ankiety.

 

https://www.survio.com/survey/d/L5F9Q6X6E6V6N2Z1A

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.