Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Piątek, 05 czerwca 2020, Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera PL EN

ZAGŁOSUJ NA GMINNY OBIEKT

 

 

Nowo wybudowany i oddany do użytku węzeł przesiadkowy w Kleszczewie został zgłoszony i zakwalifikowany do XXVI Edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OTWARTEGO „MODERNIZACJA ROKU & Budowa XXI w.

 

Organizatorem Konkursu jest STOWARZYSZENIE OCHRONY NARODOWEGO DZIEDZICTWA MATERIALNEGO przy współudziale ZWIĄZKU POWIATÓW POLSKICH, POLSKIEJ IZBY BUDOWNICTWA

Obecnie trwa głosowanie internetowe i zachęcamy Państwa do oddawania głosów na obiekt z naszej gminy. Głosowanie w I etapie trwa do 11.05.2020. 

 

http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1691/object/1904/budowa-wezla-przesiadkowego-w-kleszczewie

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.