Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Niedziela, 12 lipca 2020, Imieniny: Brunona, Jana, Wery PL EN
DZISIAJ II TURA WYBORÓW - WYBIERAMY PREZYDENTA POLSKI / IDŹMY WSZYSCY NA WYBORY ! ! ! W I TURZE ZAJĘLIŚMY POD WZGLĘDEM FREKWENCJI WYBORCZEJ DRUGIE MIEJSCE W WIELKOPOLSCE WŚRÓD GMIN DO 20 TYSIĘCY MIESZKAŃCÓW - TERAZ POPRAWMY TEN WYNIK ! ! ! GMINA Z TERENU BYŁEGO WOJEWÓDZTWA POZNAŃSKIEGO, KTÓRA OSIĄGNIE NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ W OBECNEJ TURZE WYBORÓW OTRZYMA W NAGRODĘ WÓZ STRAŻACKI ! ! ! ODDAJMY SWÓJ GŁOS NA PREZYDENTA POLSKI ! ! ! TWÓJ GŁOS MOŻE SPRAWIĆ, ŻE STRAŻACY Z NASZEJ GMINY BĘDĄ MOGLI W AKCJACH RATOWNICZO-GAŚNICZYCH KORZYSTAĆ Z NOWEGO WOZU BOJOWEGO ! ! !

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU KOMUNIKACJI OD 27.06.2020 DO 31.08.2020 r.

 

Zakład Komunalny w Kleszczewie Sp. z o.o. informuje, że w okresie od soboty, 27 czerwca, do poniedziałku 31 sierpnia 2020 roku, komunikacja będzie funkcjonowała zgodnie z tzw. letnim rozkładem jazdy:

  • Linia nr 431 – nie będą wykonywane wjazdy na przystanek Kleszczewo/Szkoła II.

Nie będzie realizowany kurs o godz. 22:00 z Franowa oraz o godz. 5:30 z pętli Kleszczewo/Park;

  • Linia nr 432 – nie będą wykonywane wjazdy na przystanek Kleszczewo/Szkoła II oraz Bylin/Wieś.

Nie będą realizowane kursy o godz. 7:30 i 14:10 z Franowa oraz o godz. 7:00 z pętli Kleszczewo/Park;

  • Linia nr 435 – linia zawieszona;
  • Linia nr 488 – nie będą wykonywane wjazdy na przystanek Kleszczewo/Szkoła oraz Zimin Nowy Świat/Centrum.

Nie będą realizowane kursy z pętli Kleszczewo/Park o godz. 15:20 do Poklatek oraz o godz. 21:20 do Markowic;

  • Linia nr 489 – linia zawieszona.

*Zmiany dotyczą rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze. Rozkład jazdy obowiązujący w sobotę oraz niedzielę pozostaje bez zmian.

ROZKŁAD JAZDY obowiązujący od 27.06.2020 r.

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.