Piątek, 29 marca 2024, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona PL EN

OFERTA PRACY - KIEROWCA AUTOBUSU

 Zakład Komunalny w Kleszczewie zatrudni pracownika.

Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Zakład Komunalny w Kleszczewie Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • bezpieczny przewóz pasażerów,
  • prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy,
  • prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. D z kodem 95,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób,
  • orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym),
  • komunikatywność i kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • wsparcie w okresie wdrażania się w codzienne obowiązki na stanowisku,
  • pracę pełną wyzwań,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • bilet komunikacji miejskiej w atrakcyjnej cenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferty prosimy kierować na adres zk@zk.kleszczewo.pl, tel. 61 8176 062

Data dodania: 2023-05-31
Data ostatniej aktualizacji: 2023-06-16
gazeta
pit
GOKIS ESA czyste powietrze Aglomeracja Poznań lgd trakt piastow Schronisko Skałowo Dofinansowanie ze środków Budźetu Państwa ZTM Poznań
Fundusze UE
UW Poznań
Powiat Poznań
Obywatel
UMWW Poznań