Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Niedziela, 14 lipca 2024, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego PL EN

Nie bądź bierny! Stań się aktywnym mieszkańcem naszej gminy!

Wpływaj na to co się u nas dzieje.

Jeśli chcesz by Twój głos został usłyszany, masz pomysły jak rozwinąć gminę, wiesz w jakim miejscu chciałbyś żyć ze swoją rodziną – rozwiąż naszą wstępną ankietę online i dołącz do warsztatów* dla mieszkańców już 15 czerwca 2019 r.! Już 15 czerwca zapraszamy Państwa do udziału w dedykowanych wszystkim mieszkańcom gminy Kleszczewo warsztatach. W Gminie Kleszczewo jest nas co raz więcej, dlatego chcemy, aby każdy z nas miał realny udział w tworzeniu najlepszych warunków do życia i mieszkania na terenie naszej gminy. Warsztaty będą okazją do nawiązania dialogu dotyczącego oczekiwań mieszkańców. Serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w warsztatach, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki pozwolą nam na sklasyfikowanie trzech grup warsztatowych. Ankieta zajmuje maksymalnie kilka minut i obejmuje podstawowe kwestie określające status mieszkańca gminy Kleszczewo. Po wypełnieniu ankiety, z chętnymi widzimy się 15 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Tulcach.
Liczymy na Was i jesteśmy pewni, że to właściwy czas i miejsce by ruszyć z nowymi aktywnościami i zaangażować się w rozwój miejsca, w którym żyjemy!

*Aby wziąć udział w warsztatach konieczne jest wypełnienie ankiety.

 

https://www.survio.com/survey/d/L5F9Q6X6E6V6N2Z1A

Data dodania: 2019-06-05
Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-11
gazeta
pit
GOKIS ESA czyste powietrze Aglomeracja Poznań lgd trakt piastow Schronisko Skałowo Dofinansowanie ze środków Budźetu Państwa ZTM Poznań
Fundusze UE
UW Poznań
Powiat Poznań
Obywatel
UMWW Poznań