Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Czwartek, 24 stycznia 2019, Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy PL EN

Radni

  1. Marek Maciejewski – Przewodniczący Rady Gminy  m.maciejewski@kleszczewo.pl, tel. 691823886
  2. Regina Batycka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy  r.batycka@kleszczewo.pl, tel. 601057173
  3. Monika Dembska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy  m.dembska@kleszczewo.pl
  4. Maria Wilczyk  m.wilczyk@kleszczewo.pl, tel. 785210729
  5. Tomasz Maćkowiak  t.mackowiak@kleszczewo.pl, tel. 698628676
  6. Jan Rajchelt  j.rajchelt@kleszczewo.pl, tel. 500483793
  7. Donata Michałowska  d.michalowska@kleszczewo.pl
  8. Dorota Wysz  d.wysz@kleszczewo.pl, tel. 579636086
  9. Ewa Kirkowska  e.kirkowska@kleszczewo.pl, tel. 888231539
  10. Janina Strzelczyk  j.strzelczyk@kleszczewo.pl, tel. 501211979
  11. Jędrzej Janiak  j.janiak@kleszczewo.pl, tel. 510172310
  12. Łukasz Szymczak  l.szymczak@kleszczewo.pl
  13. Grzegorz Stachowiak  g.stachowiak@kleszczewo.pl, tel. 797485370
  14. Jakub Żołądek  j.zoladek@kleszczewo.pl, tel. 722298157
  15. Krzysztof Świątczak  k.swiatczak@kleszczewo.pl

 

 

Kilka słów o naszej gminie...

KLESZCZEWO to gmina położona na granicy Poznania, stolicy znanego z gospodarności województwa wielkopolskiego. Do niedawna obszar nieomal wyłącznie rolniczy, obecnie przestrzeń dynamicznego rozwoju, będącego wynikiem atrakcyjnego położenia na skrzyżowaniu nowych tras komunikacyjnych - autostrady A2 i drogi ekspresowej S5.

Możliwość korzystania z uroków spokojnego wiejskiego otoczenia, a jednocześnie z bliskości prężnej metropolii sprawia, że jest to także wymarzone miejsce do życia dla stale rosnącej liczby mieszkańców.

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu Gminę Kleszczewo. Mam nadzieję, że informacje zawarte w niniejszym folderze sprawią, że uznacie Państwo za stosowne bliżej poznać możliwości Gminy i być może zaangażować się w życie społeczne i gospodarcze jej mieszkańców.