Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Czwartek, 21 stycznia 2021, Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory PL EN
Do 31 stycznia 2021 r. wejście do Urzędu Gminy możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem.

Radni

  1. Marek Maciejewski – Przewodniczący Rady Gminy 
    m.maciejewski@kleszczewo.pl, tel. 691823886
  2. Regina Batycka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy 
    r.batycka@kleszczewo.pl, tel. 601057173
  3. Monika Dembska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy 
    m.dembska@kleszczewo.pl
  4. Maria Wilczyk 
    m.wilczyk@kleszczewo.pl, tel. 785210729
  5. Tomasz Maćkowiak 
    t.mackowiak@kleszczewo.pl, tel. 698628676
  6. Jan Rajchelt 
    j.rajchelt@kleszczewo.pl, tel. 500483793
  7. Donata Michałowska 
    d.michalowska@kleszczewo.pl
  8. Dorota Wysz 
    d.wysz@kleszczewo.pl, tel. 579636086
  9. Ewa Kirkowska 
    e.kirkowska@kleszczewo.pl, tel. 888231539
  10. Janina Strzelczyk 
    j.strzelczyk@kleszczewo.pl, tel. 501211979
  11. Jędrzej Janiak 
    j.janiak@kleszczewo.pl, tel. 510172310
  12. Łukasz Szymczak 
    l.szymczak@kleszczewo.pl
  13. Grzegorz Stachowiak 
    g.stachowiak@kleszczewo.pl, tel. 797485370
  14. Jakub Żołądek 
    j.zoladek@kleszczewo.pl, tel. 722298157
  15. Krzysztof Świątczak 
    k.swiatczak@kleszczewo.pl

 

 

gazeta
pit
ESA Mobis Fundusz dróg samorządowych RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH
lgd trakt piastow
GOAP
Aglomeracja Poznań
PLOT Poznań
Schronisko Skałowo
ZTM Poznań
Obywatel
Fundusze UE
Powiat Poznań
UW Poznań
UMWW Poznań