Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Wtorek, 20 kwietnia 2021, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha PL EN
Do 23 kwietnia 2021 r. wejście do Urzędu Gminy możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem

Radni

  1. Marek Maciejewski – Przewodniczący Rady Gminy 
    m.maciejewski@kleszczewo.pl, tel. 691823886
  2. Regina Batycka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy 
    r.batycka@kleszczewo.pl, tel. 601057173
  3. Monika Dembska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy 
    m.dembska@kleszczewo.pl
  4. Maria Wilczyk 
    m.wilczyk@kleszczewo.pl, tel. 785210729
  5. Tomasz Maćkowiak 
    t.mackowiak@kleszczewo.pl, tel. 698628676
  6. Jan Rajchelt 
    j.rajchelt@kleszczewo.pl, tel. 500483793
  7. Donata Michałowska 
    d.michalowska@kleszczewo.pl
  8. Dorota Wysz 
    d.wysz@kleszczewo.pl, tel. 579636086
  9. Ewa Kirkowska 
    e.kirkowska@kleszczewo.pl, tel. 888231539
  10. Janina Strzelczyk 
    j.strzelczyk@kleszczewo.pl, tel. 501211979
  11. Jędrzej Janiak 
    j.janiak@kleszczewo.pl, tel. 510172310
  12. Łukasz Szymczak 
    l.szymczak@kleszczewo.pl
  13. Grzegorz Stachowiak 
    g.stachowiak@kleszczewo.pl, tel. 797485370
  14. Jakub Żołądek 
    j.zoladek@kleszczewo.pl, tel. 722298157
  15. Krzysztof Świątczak 
    k.swiatczak@kleszczewo.pl

 

 

gazeta
pit
ESA Aglomeracja Poznań GOAP Schronisko Skałowo ZTM Poznań lgd trakt piastow Fundusz dróg samorządowych RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH
Fundusze UE
Obywatel
UMWW Poznań
UW Poznań
Powiat Poznań