Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Niedziela, 14 lipca 2024, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego PL EN

Radni

  funkcja adres mailowy
Dorota Wysz  Przewodnicząca Rady Gminy Kleszczewo d.wysz@kleszczewo.pl
Daniel Błaszczyk Wiceprzewodniczący Rady Gminy d.blaszczyk@kleszczewo.pl
Katarzyna Matecka Wiceprzewodnicząca Rady Gminy k.matecka@kleszczewo.pl
     
Janiak Jędrzej    j.janiak@kleszczewo.pl
Janik Sławomir   s.janik@kleszczewo.pl
Karolczak Magdalena   m.karolczak@kleszczewo.pl
Kasprzyk Paulina   p.kasprzyk@kleszczewo.pl
Kirkowska Ewa Maria   e.kirkowska@kleszczewo.pl
Leska Paulina   p.leska@kleszczewo.pl
Nowak Paweł   p.nowak@kleszczewo.pl
Perdoch Anna Maria   a.perdoch@kleszczewo.pl
Pietryga-Lamperska Barbara   b.lamperska@kleszczewo.pl
Piskorska Agnieszka Joanna   a.piskorska@kleszczewo.pl
Ponikowski Krzysztof Maciej   k.ponikowski@kleszczewo.pl
Rajchelt Jan Henryk   j.rajchelt@kleszczewo.pl

 

Data dodania: 2018-06-18
Data ostatniej aktualizacji: 2024-05-15
gazeta
pit
GOKIS ESA czyste powietrze Aglomeracja Poznań lgd trakt piastow Schronisko Skałowo Dofinansowanie ze środków Budźetu Państwa ZTM Poznań
Fundusze UE
UW Poznań
Powiat Poznań
Obywatel
UMWW Poznań